چاپ کردن این صفحه
سه شنبه, 12 دی 1396 ساعت 00:00

اغتشاشات مایه خوشحالی استکبار جهانی است

نوشته شده توسط 

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما بجنورد گفت: اغتشاشات تنها مایه خوشحالی استکبار جهانی و دشمنان انقلاب و نظام است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده سما بجنورد، حجت‌الاسلام محمود حق بجانب با اشاره به اغتشاشات اخیر در برخی از شهرهای کشور، اظهار کرد: تمامی تجمعات و حرکات‌هایی که سبب اغتشاش در امنیت و آرامش کشور و شهرها و تخریب اموال عمومی و خصوصی مردم شود محکوم است.

حجت‌الاسلام حق بجانب از مردم غیور ایران به‌ویژه قشر دانشجو خواست یا هوشیار باشند و در صف اغتشاش‌گران قرار نگیرند.

وی به آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران دریکی از شهرهای کشور اشاره کرد و افزود: این عمل هیچ‌گاه از یک ایرانی غیرتمند و دوستدار نظام و انقلاب سر نمی‌زند.

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما بجنورد تصریح کرد: قطعاً افرادی که در مخالفت با این نظام و انقلاب شعارهای ساختارشکنانه می‌دهند از سوی همه اعم از مردم و مسئولان محکوم هستند.

حجت‌الاسلام حق بجانب همچنین به تلاش رسانه‌های خارجی به‌ویژه استفاده از ظرفیت فضای مجازی اشاره کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف این رسانه‌ها بی‌اعتبار کردن انقلاب، ایجاد ناامیدی و یاس در میان ملت و بدبینی نسبت به مسئولان نظام است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه اکثریت نسل امروز در حال تحصیل هستند، پس از فارغ‌التحصیلی انتظار ورود به شغلی که در حرفه تحصیلی آنان باشد رادارند از این مسئولان در این زمینه برنامه‌ای دقیق داشته باشند.

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما بجنورد بیان کرد: مشکل امروز مردم به‌ویژه نسل جوان تحصیل‌کرده، بیکاری و معیشت می باشد و اعتراضات آنان طبیعی است اما مسیر آنان از اغتشاش‌گرانی که سو استفاده می‌کنند، جدا است.

حجت‌الاسلام حق بجانب گفت: دانشجویان و اساتید دانشکده سما بجنورد فردا همراه با سایر اقشار جامعه در راهپیمایی ضد آشوبگری شرکت خواهند کرد و مشت محکمی بر دهان فتنه گران خواهند.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 دی 1396 ساعت 07:51

آخرین ها از روابط عمومی

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…