یکشنبه, 01 بهمن 1396 ساعت 00:00

دانش‌آموخته دانشکده سما بجنورد عنوان پنجمی رقابت‌های جودو را کسب کرد

نوشته شده توسط 

دانش‌آموخته دانشکده سما بجنورد عنوان پنجمی رقابت‌های جودوی گرند پری تونس را کسب کرد.

محمد محمدی بریمانلو در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم رقابت‌های جودو گرند پری تونس عنوان پنجمی را کسب کرد.

رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان شمالی در گفتگو با روابط عمومی دانشکده سما بجنورد گفت: نخستین گرند پری سال ۲۰۱۷ در شرایطی از روز جمعه ۲۹ دی‌ماه در کشور تونس در حال پیگیری است که در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم نماینده کشورمان در دیدار رده‌بندی و در مبارزه‌ای نزدیک مغلوب جودوکار ژاپنی شد و به‌عنوان پنجمی رسید.

کوروش خسرویار اظهار کرد: بریمانلو در گام نخست جودوکار کشور برزیل را با ایپون از پیش رو برداشت، در مبارزه دوم جودوکار کشور سوئیس را در ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه ایپون کرد و به دور بعد راه یافت.

وی افزود: بریمانلو حریف اکراینی را در گام سوم از پیش رو برداشت و در ادامه با قبول شکست برابر جودوکار قزاق از رسیدن به فینال بازماند.

لازم به ذکر است وی در ادامه و در دیدار رده‌بندی در مبارزه‌ای نزدیک که ۷ دقیقه و ۳۳ ثانیه به طول انجامید با یک امتیاز وازاری مغلوب حریف ژاپنی شد و به‌عنوان پنجم دست‌یافت.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

     

 

با ما در تماس باشید

  • آدرس: کوی دانشگاه – خیابان سعدی- جنب خوابگاه مرکزی دانشگاه آزاد بجنورد (خوابگاه دختران) – نبش کوچه سعدی 5- مجتمع آموزشی سما بجنورد
  • شماره تماس: 05832297170 - 05832297180
  • ایمیل:info@bojnurd-samacollege.ir
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…