دوشنبه, 11 آذر 1398 ساعت 00:00

درخشش دانشجویان سما واحد بجنورد در دومین المپیاد ورزشی دانشگاه های استان خراسان شمالی

نوشته شده توسط 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت سما، مجتبی کامکار دبیر ورزش قهرمانی هیات ورزشهای دانشگاهی خراسان شمالی و عضو هیات علمی آموزشکده فنی و حرفه ای سما بجنورد گفت: درگزارش نهایی دومین المپیاد ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان، دانشجویان سما در قالب تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد موفق به کسب مقام دوم در این دوره از مسابقات شدند.
  وی با بیان اینکه 18 دانشگاه و موسسه آموزش عالی در این دوره  از مسابقات حضور داشتند افزود: آقایان رضا پارساپور و جواد مرادی دانشجویان رشته تربیت بدنی آموزشکده  فنی سما و از ملی پوشان تیم جودو جوانان به ترتیب در وزن های 81 و 100 کیلوگرم موفق به کسب نشان طلا شدند. آقایان محمد حبیبی در وزن 67 کیلو و ایمان نیستانی در وزن 100 کیلوگرم مقام دوم را کسب نمودند
این مقام مسئول اظهار کرد: مدال طلا در رشته تکواندو را آقای بهروز خادمی دانشجوی رشته تربیت بدنی سما، در وزن منفی 68 کیلوگرم کسب کرد.
دبیر ورزش های قهرمانی هیات ورزش های دانشگاهی خراسان شمالی عنوان کرد : در مسابقات شنا، آقای قهار شجاعی که از قهرمانان پیشکسوت در رشته دومیدانی و شنا و ژیمناستیک هستند، در رشته شنا در ماده های 50 متر قورباغه و پروانه به ترتیب موفق به کسب مقام دوم و سوم شد.
کامکار ادامه داد: در مسابقات دو و میدانی در بخش آقایان رضا متین پور در ماده 200 متر مقام سوم و قهار شجاعی در ماده های پرتاب وزنه و پرتاب دیسک مقام دوم را نصیب خود کردند و در بخش بانوان نیز، خانم ها ملیحه قدیمی در ماده های 100 متر و پرش طول و خانم سپیده روحانی در ماده پرتاب وزنه به ترتیب موفق به کسب مقام دوم و سوم شدند.
وی گفت: در مسابقات کشتی آزاد، محمد مجردی  در وزن ۸۶ کیلوگرم  مقام اول، اکبر وحدانی در وزن ۱۲۵ و سهیل نودهی در وزن ۷۴ کیلو گرم مقام های دوم را به دست آوردند.
 در کشتی فرنگی  به ترتیب در وزن های ۹۷ و 67 کیلوگرم میلاد نجفی معصوم و امین محمدی مقام اول، محمود حسین نژاد در وزن ۱۳۰ و حمید حصاری در وزن 77 کیلوگرم به ترتیب سکوهای دوم و سوم را از آن خود کردند.

 

آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 آذر 1398 ساعت 07:53

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

     

 

با ما در تماس باشید

  • آدرس: کوی دانشگاه – خیابان سعدی- جنب خوابگاه مرکزی دانشگاه آزاد بجنورد (خوابگاه دختران) – نبش کوچه سعدی 5- مجتمع آموزشی سما بجنورد
  • شماره تماس: 05832297170 - 05832297180
  • ایمیل:info@bojnurd-samacollege.ir
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…